Warsztat blacharsko-lakierniczy prowadzący usług z zakresu m.in.: lakierowania, polerowania, szpachlowania, napraw powypadkowych.

Skontaktuj się z nami:
Jesteśmy partnerem:
Image Alt

Historia

Historia warsztatu

Nasza firma skupia się nie tylko na czysto biznesowym podejściu do prowadzenia przedsiębiorstwa, poprzez świadczenie usług blacharsko-lakierniczych. Przykładamy również niezwykłą uwagę na tworzenie więzi z klientami i pragniemy, aby odczuwali nie tylko satysfakcję z naszych usług, ale także wiedzieli, że jesteśmy firmą solidną, rzetelną i niezawodną, dzięki czemu zawsze mogą na nas polegać. Jako rodzina Potrykus prowadzimy działalność już od 30 lat i w ciągu wieloletniej działalności rodzinnej firmy, stale poszerzamy grono naszych zaufanych klientów.

Początek naszej historii

1990 r.

Miejsce

Gdańsk
1990

Początki działalności warsztatu

Zalążki prowadzenia naszej działalności rozpoczęły się po roku 1990 i transformacji gospodarczej, która podobnie jak wielu innym polskim przedsiębiorcom, otworzyła możliwość przekucia własnej kreatywności i pomysłu w biznes i utworzenie własnego przedsiębiorstwa.

Bożena oraz Hubert Potrykus postanowili spróbować własnych sił w prowadzeniu i zarządzaniu działalnością otwierając warsztat Blacharsko-lakierniczy.
2010

Nowe pokolenie

W roku 2010, po wielu latach prowadzenia warsztatu oraz rozwoju firmy zasłużony Senior Potrykus przepisał i oficjalnie przekazał własność na doświadczonego i wyspecjalizowanego Jarosława Potrykus. Po odejściu na zasłużoną emeryturę warsztat zmienił nazwę Na Usługi blacharsko-lakiernicze Ewa Potrykus. Kadra pracownicza została zasilona o kolejne pokolenie Potrykusów, żonę; Ewę (kadry,płacę,zarządzanie biurem,obsługa klienta) oraz syna; Daniela obecnie kierownika zakładu.

initial image
initial image
2011

Przenosiny warsztatu

Warsztat prowadzący usługi blacharsko-lakiernicze oraz naprawy powypadkowe, z wieloletnim doświadczeniem, został przeniesiony roku 2011 z Gdańska do Żukowa.

Od tego momentu nastąpiła reorganizacja przedsiębiorstwa poprzez prowadzenie szeregu inwestycji poprawiających jakość świadczonych usług oraz obsługi klienta. Właściciel firmy, o głęboko zakorzenionych wartościach rodzinnych, zatrudnia synów, Daniela: kierownika warsztatu, Kubę; stażystę oraz Dominika; odpowiedzialnego za IT oraz marketing. Przedsiębiorstwo rozpoczęło również działalność na większą skalę jako firma transportowa i systematycznie rozwija się w tej branży.

2019

Modernizacja i rozwój

Jest to okres szeregu zmian w naszym przedsiębiorstwie, mających na cel unowocześnienie wizerunku warsztatu, począwszy od zmiany nazwy firmy z „Usługi blacharsko-lakiernicze Ewa Potrykus” na „Potrykus i Synowie”, poprzez stworzenie nowego logo, oraz nowej strony internetowej.

Dokonaliśmy również wielu inwestycji, które pozwolą na dalszy rozwój naszej działalności. a także zostaliśmy partnerem ProfiAuto, co świadczy o nowoczesnym standardzie i wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

initial image

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.